FOTOMA s.c.
M. Sczaniecka – M. Starzak
Półwiejska 35
61-886 Poznań/Poland
tel. +48 618 526 559
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Zapraszamy:

SKLEP - LABORATORIUM
Poznań - Półwiejska 35 /Deptak/

tel. +48 618 526 559
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

poniedziałek – piątek 9:30 – 19:00
sobota - 9:30 - 15:00

niedziela - odpoczywamy

 


 

 

 

 

Certyfikaty

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów Fujifilm w Studiach Fotografii Cyfrowej FDi możemy zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości.
 

  • Najwyższa jakość zdjęć z plików cyfrowych oraz filmów
  • Zamówienia zdjęć przez internet
  • Miła i kompetentna obsługa
  • Precyzja i terminowość
  • Szeroka oferta aparatów cyfrowych Fujifilm FinePix
  • Duży wybór akcesoriów FinePix
  • Filmy profesjonalne i amatorskie
  • Najnowsze rozwiązania technologiczne

Nasze laboratorium wykonuje odbitki na nowoczesnych maszynach serii Frontier, które zapewniają najwyższą jakość zdjęć i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Studia Fotografii Cyfrowe FDi to profesjonalna obsługa i doradztwo w dziedzinie fotografii.
 
 
Fujifilm Polska prowadzi proces certyfikacji Studiów Fotografii Cyfrowych FDi i Laboratoriów Fujifilm. Certyfikat jest potwierdzeniem świadczenia usług zgodnych z wymogami FUJIFILM Europe GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce oraz profesjonalnej obsługi fotograficznej w Studiach Fotografii Cyfrowej FDi i Laboratoriach Fujifilm wykorzystujących najnowocześniejsze technologie. Certyfikat zostaje przyznany w ramach audytu certyfikacyjnego.
 
 
 
Z radością chcielibyśmy poinformować, iż sieci fotograficzne pracujące pod znakiem FDi - Studio Fotografii Cyfrowej oraz Laboratoria Fotograficzne FUJIFILM zostały uhonorowane po raz trzeci przez klientów Złotym Laurem Klienta w kategorii Laboratoria Fotograficzne.

Laboratoria skupione wokół FUJIFILM działają w dwóch sieciach: Studiów Fotografii Cyfrowej FDI oraz Laboratoriów FUJIFILM. Studia Fotografii Cyfrowej FDI oferują usługi świadczone z wykorzystaniem papieru i chemii FUJIFILM oraz unikalnej jakości urządzeń Frontier. Działalność w obu tych sieciach odbywa się w ramach dobrowolnej współpracy niezależnych podmiotów gospodarczych. Każde laboratorium kształtuje swoją ofertę w sposób niezależny, utrzymując jednocześnie obowiązkowy pakiet towarów i usług. W ramach sieci laboratoriów FUJIFILM działa 210 podmiotów, zaś w ramach sieci FDI - jest ich ponad 100. FUJIFILM dba o to, aby poziom świadczonych usług oferowanych przez laboratoria stale się podnosił poprzez zapewnienie najwyższej jakości produktów i systemu szkoleń. Laboratoria o najwyższym standardzie otrzymują również Certyfikat Jakości FUJIFILM, który ocenia stan urządzeń, rodzaj i jakość chemii oraz papieru, a także poziom obsługi klientów. Z każdym miesiącem zwiększa się ilość laboratoriów pracujących pod szyldem FUJIFILM, szczególnie szybko rozwija się sieć FDI.


Otrzymana nagroda jest potwierdzeniem zaangażowania i włożonej pracy przez wszystkich pracowników Sieci Fotograficznych Fujifilm w rynek fotograficzny.

Dziękujemy naszym klientom za docenienie naszych starań oraz zaufanie do marki FUJIFILM.